Euro-Bijverdienen

Kleine percentjes, grote ventjes

geld met gpt geld met site diverse verdiensten fiscaal besparen
Je bent hier: Euro-Bijverdienen > Betaalde mails – GPT > Uitleg > Hoe kan je referrals werven?
26
Jan

Hoe kan je referrals werven?

Categorie: Uitleg, Vraag & Antwoord

Belangrijk bij GPT’s is het werven van referrals. Een eerste stap bestaat er in om vrienden en kennissen onder jouw link aan te melden. Stopt het hierbij? Natuurlijk niet. Je link openbaar maken kan op verschillende manieren. Hieronder is een lijst met sites waar je meer referrals kan werven, en dus meer kan verdienen.

Eurorefs
Op Eurorefs kan je de sites plaatsen waarop je lid bent. Je kan dan credits geven aan andere leden van de site als zij lid worden van je opgegeven GPT. Daarnaast krijg je automatisch ook een eigen overzicht met de GPT’s die je hebt opgegeven, handig om deze te promoten!
Hoe verdien je nu credits op Eurorefs?

  • Door zelf lid te worden van iemand anders
  • Door een ander lid aan te brengen op eurorefs
  • Door refcredits te kopen via de telefoon

Sentinelli
Sentinelli is toch een van de beteren, en ook mijn favoriet toch wel. Er zijn tal van mogelijkheden om refs te werven:

  • Je link plaatsen in de inbox: toevallige voorbijgangers of leden kunnen zich aanmelden via je link
  • Door te dealen: Jij wordt lid van iemand, en hij wordt dan lid van jou.
  • Een eigen pagina aanmaken met je favorieten en deze promoten

Sentinelli werkt met een puntensysteem. Het is uiterst makkelijk om punten te verdienen:

  • Door links te klikken: inbox of klikspel
  • Door een deal af te sluiten: Elk lid bedankt elkaar en ontvangen elk 200 punten voor de deal
  • Door leden aan te brengen op sentinelli
  • Door spellen te spelen: Er is een Bubble en klik en win spel
  • Door het linkspel te winnen: dit is een url die je moet promoten, diegene die de meeste bezoekers ontvangt wint.

Punten kunnen worden uitgegeven op volgende wijzen:

  • Door je links in de inbox te plaatsen
  • Door mee te doen met de klikfans: je kan daar bijvoorbeeld linkspellen promoten (of je eigen website)
  • Door ze weg te schenken: bijvoorbeeld om een lid extra te belonen als ze je referral zijn geworden

Er is met andere woorden voldoende te doen op deze site. Daarnaast kan je op Sentinelli getrefs ook nog eens referrals werven.

Forum: referralsruilen
Een bekend en groeiend forum is Referralsruilen. Hieronder zijn enkele zaken waarbij je voordeel kan halen bij dit forum:

  • Meedoen met een referralketting (voor meer uitleg zie het woordenboek)
  • Meedoen aan de linkspelketting
  • Verdienen met de acties op het forum

Daarnaast is het forum ook een handige bron om snel info te verwerven over een bepaald topic.

Downlinerefs
Downlinerefs is gericht op internationale sites. Er zijn amper Nederlandstalige sites te vinden (vroeger Downlinerefs ook voor Nederlandstalige sites, deze is spijtig genoeg verdwenen).
Ook hier heb je credits nodig. Je kan dus opteren om lid te worden van iemand die een hoge vergoeding geeft. Vervolgens kan je zelf een url gaan promoten met kleinere vergoedingen (1x lid worden en bv 2x referral werven).
De credits kunnen ook verdiend worden door ads te bekijken of door leden aan te brengen. Je kan ook zelf credits gebruiken om te adverteren op de site.

Uitbetalingen bewijzen
Volgende site is nog het vermelden waard: Ontvangen betalingen. Dit is een site die door P4M, het bedrijf achter vele GPT’s, beheerd wordt. Hier gaat het hem vooral om het promoten van je unieke link. Een bezoeker die op de site komt zou je bewijs van betaling kunnen zien en besluiten om lid te worden van de site … via jouw url. Tenslotte kan je nog een prijs winnen ook.

Hopelijk heb ik je hiermee een beetje op weg gezet en ga je nu succesvol op referraljacht. Laat zeker weten hoe dat verloopt!

Datum : 26-01-2010
Tags : , ,

Laat een reactie achter

2 Reacties op “Hoe kan je referrals werven?”

  1. Cor:
    10-02-2010 om 20:44

    Info die zeker bruikbaar voor iedereen, die ermee aan de slag wil. Ik denk dat het wel wat tijdsinvestering kost. Ikzelf heb alleen enige ervaring met dutchleader en daar houd ik het voorlopig ook maar bij.

  2. Florent:
    13-04-2010 om 00:03

    ik kwam vandaag volgens mij een nieuwe Vlaamse GPT-site tegen:
    http://www.geldklik.be/pages/index.php?refid=onlineverdienen

    Ik wou het jullie even laten weten want je kan direct 50 winnen! Altijd plezant toch? :-)

Laat een reactie achter




Volgende codes kan je gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Onze Keuze:

prijzenklikker

Prijzenklikker.

Featured

Search

Random berichten

Linkpartners

Partner van:

affiliate marketing bij M4N